Doprava

Doprava

Způsoby dopravy

Možnost dopravy zdarma

POŠTOVNÉ ZDARMA - Do odvolání pro Vás budeme odesílat veškeré nakoupené zboží v rámci České republiky s poštovným ZDARMA! Pro Slovensko můžete využít zlevněné poštovné 99 Kč. V rámci ČR můžete využít nákup bez poštovného a udělat tak radost nejen sobě! Do odvolání neplatí přepravní náklady uvedené níže!

Neplatí tak níže popsané standardní poštovné! Při volbě platby pomocí dobírky bude i nadále účtováno + 30 Kč, ale toto bude možné využít pouze v rámci České republiky (nikoliv pro Slovensko).

Zasíláme pomocí služeb České pošty a.s.

Přepravní náklady v případě platby předem činí buď 60 Kč při zaslání zásilky jako doporučené zásilky/balíku nebo 100 Kč při zaslání zásilky jako tzv. balíku do ruky, v případě zaslání zásilky tzv. „na dobírku“ bude účtováno k přepravním nákladům 30 Kč navíc.

Slovensko: Přepravní náklady v případě zaslání zásilky na Slovensko činí paušálně 120 Kč. V případě zaslání zásilky tzv. „na dobírku“ bude účtováno k přepravním nákladům při zaslání na Slovensko 30 Kč navíc. (V případě, že budete volit tuto možnost doběrečného - je pro Vás důležitou informací fakt, že platit budete slovenské poště v EURECH)

Zboží bude doručeno do 5 pracovních dnů od expedování zásilky. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání vč. podacího čísla balíku. Kde se váš balíček nachází, si můžete ověřit v online systému české pošty zde.

V případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště, s tím, že do schránky vám bude vložena informace o uložení zásilky.

Na poště bude balíček uchován k převzetí maximálně 7 dnů. Objednávku (objednané minerály) zasílanou Českou poštou lze uhradit při převzetí zásilky tzv. na dobírku, případně před odesláním bankovním převodem, případně pomocí Pay Pal.

 

Osobní odběr

Není v současné době možný.

nahoru

Vítejte na našich stránkách a podívejte se, co jsme pro Vás připravili!

Nabízíme mineralogické vzorky všech cenových kategorií za přijatelné ceny v rámci nejlepšího poměru cena/kvalita, rychlé vyřízení objednávky a kompletní zákaznický servis.  Specializujeme se na estetické vzorky minerálů z Asie a Evropy.

 

Kameny jsou vášeň, krása neživé přírody, ale i investice a jistota.

Minerály a drahé kameny jsou to nejlepší, co Vás v životě může potkat.


Váš Topminerals tým - minerály online.


Kontakt

www.TOPMINERALS.cz
Ing. Jan Kynický
IČ: 76152821
Telefon: +420 777 984 536
e-mail: info@topminerals.cz
Web: www.topminerals.cz

Copyright © 2012-2015 Top minerals. Všechna práva vyhrazena.

Tento eshop vytvořilo studio Upnet Multimedia