Výkup vltavínů

Nabízíme výkup vltavínů z jihočeských i moravských lokalit. V případě, že si nevíte rady s prodejem a obáváte se pochybných neadresných obchodníků, jsme tu pro Vás právě my. Pokud vlastníte jeden či více kvalitních vltavínů (i celé sbírky) vykoupíme od Vás kameny ku spokojenosti obou stran.

Výkupní ceny se samozřejmě liší dle kvality a množství kamenů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na email topminerals@topminerals.cz, kam posílejte pokud možno konkrétní nabídku s informacemi a fotografiemi.

Důležité informace jsou zejména: počet, lokalita, hmotnost (pokud znáte), rozměry, poškození, kde je vltavín (vltavíny) k dispozici a takřka nejdůležitější jsou fotografie nabízeného kamene (kamenů), případně představa o ceně. Pokud je to možné, pořiďte fotografii vltavínu (vltavínů) z více stran.

Samozřejmostí je možnost osobního jednání, platba v hotovosti a korektní jednání.

UPOZORNĚNÍ: Aktuálně vykupujeme jen kameny vyšších gramáží. U jihočeských vltavínů nad 40 g / U moravských vltavínů od 30 g.

nahoru

Vítejte na našich stránkách a podívejte se, co jsme pro Vás připravili!

Nabízíme mineralogické vzorky všech cenových kategorií za přijatelné ceny v rámci nejlepšího poměru cena/kvalita, rychlé vyřízení objednávky a kompletní zákaznický servis.  Specializujeme se na estetické vzorky minerálů z Asie a Evropy.

 

Kameny jsou vášeň, krása neživé přírody, ale i investice a jistota.

Minerály a drahé kameny jsou to nejlepší, co Vás v životě může potkat.


Váš Topminerals tým - minerály online.


Kontakt

www.TOPMINERALS.cz
Ing. Jan Kynický
IČ: 76152821
Telefon: +420 777 984 536
e-mail: info@topminerals.cz
Web: www.topminerals.cz

Copyright © 2012-2015 Top minerals. Všechna práva vyhrazena.

Tento eshop vytvořilo studio Upnet Multimedia